سید حسین رضویان عضو شورای شهر رشت:
آیا رهبری نگفته‌اند اگر کاری را به جوانی می‌سپارید به او مهلت بدهید؟/ مردم به‌حق قهر کرده‌اند؛ چون می‌بینند آش همان است و کاسه همان!
آیا رهبری نگفته‌اند اگر کاری را به جوانی می‌سپارید به او مهلت بدهید؟/ مردم به‌حق قهر کرده‌اند؛ چون می‌بینند آش همان است و کاسه همان!
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، سید حسین رضویان عضو شورای شهر رشت در بیست و یکمین جلسه شورا  گفت: چقدر خوب بود  فرمایشات اعضای محترم شورا یک شکل ظاهری مشفقانه ای پیدا می‌کرد چون من با مکانیزم ها آشنا هستم و می دانم که وقتی طرح سوال با چنین حجمی از امضا ارائه میشود چه مسیری را در پی خواهد داشت و تلاطم آن  جامعه را به کدام سمت خواهد برد؟ 
رضویان افزود: آن چیزی که طی سالهای متمادی از مردم این شهر دریغ شده آرامشی است که در آن شهر  ساخته میشود، مسیری است که کارمند، مدیر میانی حس کند رهبری در مجموعه  دارد که آن رهبر ماندگار است مدیری است که ماناست و قرار است کار را در ادامه به  جلو پیش ببرد و او هم تبعیت کند، مسیری است که سرمایه گذار بیرونی از شهر دیگر نگاه میکند به این شهر و میگوید آیا این شهر در اتحاد و وحدت است یا در تلاطم و تَشتُّت تا  بیایم پولم را در این شهر خرج کنم یا نه و یک دهه است که در این شهر وفاق نبوده است
عضو شورای شهر ادامه داد:آیا واقعاً بعد از دوهفته  کار یک شهردار می شد فهمید که او می تواند یا نمی تواند؟ آیا زمان مناسبی برای سنجشش بود؟ من به عنوان دانش آموخته مدیریت این را یاد نگرفتم، حتی یک سرپرست هم که مشخص می کنند در احکام قانونی مهلت او سه ماه است.

وی افزود: می خواهم درخواست کنم هر آنچه در گذشته بوده و اتفاق افتاده  را به کنار بگذاریم تنها به خاطر این مردم و به خاطر این شهر، همه ما بر آمده از بخشی از این جامعه هستیم عزیزان من جرأت نمی‌کنم به خود لقب انقلابی بدم بنده یک موحد هستم که تلاش می کند برای بنده های خدا خدمتی انجام دهد  اما شما این جرئت را داشتید و بارها گفته اید،در بیانیه گام دوم انقلاب همان مشی که شما به آن معتقد هستید رهبر معظم در خصوص جوان ها چه گفته اند؟ نگفتند اگر کاری را به جوانی می سپارید به او مهلت هم بدهید؟ عزیزانی که خودتان را شورای انقلابی میدانید این شهر 700 هزار نفر جمعیت دارد نفر اول این شورا  با کمی بیشتر از 11 هزار رای  انتخاب شده است منی که نفر ششم این شورا هستم با 600_700 عدد رای فاصله، مردم  به حق قهر کردند، چون می بینند آش همان است و کاسه همان، من هر چه دارم در این راه می گذارم تا سرمایه اجتماعی این مملکت افزون بشود شما امروز می بینید که به سبب گوناگون به مسائل مختلف این مردم آسیب دیده اند و شهر مظلوم ما رشت که روزی سرآمد شهرهای دیگر بود امروز در چه جایگاهی قرار دارد؟ 

سید حسین رضویان با اشاره به قضاوت حضرت امیر (ع) گفت: دو زن آمدند و ادعای یک فرزند کردند، امیرالمؤمنین دیدند که در مصالحه به نتیجه نمی‌رسند، فرمودند فرزند را دو میان کرده و به دو زن تحویل دهید؛ آنکه مادر بود گفت مولا این فرزند من نیست؛ مولا (ع) فرمودند نه، تو مادر این فرزندی که دلت سوخت و نخواستی خدشه‌ای بر کودک بیفتد.

وی خطاب به رسانه‌ها اظهار داشت: از رسانه های ارجمند خواستارم  رضویان را پای میز بنشانید و از او پرسش کنید علت و سبب حمایتت از ثبات مدیریت شهری چیست؟ شما رکن چهارم دموکراسی هستید و خواستارم از هر کس که در این شهر مسئولیتی دارد و می‌تواند سرنوشت من، خانواده ام و فرزندانم همچنین شما، خانواده  و فرزندانتان را رقم بزند را پای میز رکن چهارم دموکراسی بنشانید و سئوال بپرسید که به چه علت آینده شهر من را به شکلی تدوین می کنی که نظر توست؟


تاریخ:
1400/10/19
تعداد بازدید:
44
منبع:
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal