پیام تبریک رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت بمناسبت روز ملی اصناف
پیام تبریک رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر رشت بمناسبت روز ملی اصناف
مسعود عباس نژاد با ارسال پیامی فرا رسیدن اول تیر ماه، روز ملی اصناف را به این قشر زحمتکش و خدوم تبریک گفت، در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فرهنگ کار و تلاش و کسب رزق حلال در زمره والاترین و بزرگترین عبادات است و بدون شک قشر زحمتکش و خدوم اصناف با پایبندی به اصول و ارزشهای اسلامی و انسانی، در طول تاریخ این کشور و استان کارنامه درخشانی را از خود بر جای نهاده است و نقش آفرینی آنان در بهبود فضای کسب و کار کشور، کارآفرینی، اشتغال بی بدیل است.
  پیچهای سخت و بحرانی روزهای آغازین انقلاب، با حضور اصنافیان متدین و متعهد هموار شد و تاریخ این استان و کشور هیچ گاه نقش آفرینی جهادگونه اصناف و بازاریان شهر رشت را در سایه مدیریت داهیانه نماینده امام راحل، شهید حضرت آیت الله احسانبخش در اعزام بی نظیر و تاریخی 1000 دستگاه کامیون شامل کمکهای بازاریان و اصناف را به جبهه های حق علیه باطل فراموش نخواهد کرد و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیتهای بیشماری در کشور شده است و بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، اصناف بازوان اصلی انقلاب اسلامی می باشند.
  اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است. روز اصناف فرصت مغتمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.
   اینجانب ضمن عرض تبریک این روز به همه عزیزان عرصه کسب و پیشه مخصوصا رییس و اعضای محترم و شریف اتاق اصناف مرکز گیلان و اتحادیه های صنفی شهر رشت فرارسیدن روز اصناف را به تمامی این عزیزان تبریک گفته و برای همگان موفقیت آرزومندم.
 
مسعود عباس نژاد
نماینده مردم فهیم شهر رشت در شورا و
رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک
 
 
تاریخ:
1401/04/01
تعداد بازدید:
35
منبع:
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal