مسعود عباس‌نژاد:
عدم اطلاع شهردار رشت از وجود مشکل در سطح پارک‌های رشت/ در دفاع از حق شهروندان سکوت نمی کنم
عدم اطلاع شهردار رشت از وجود مشکل در سطح پارک‌های رشت/ در دفاع از حق شهروندان سکوت نمی کنم
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت مسعود عباس‌نژاد در چهل و سومین جلسه شورا با اشاره به اینکه درجلسه پیشین شورا پیرامون صحبتهایم درباره وضعیت مساجد رشت با بنده تماس هایی گرفته شد اظهار کرد:
مساجدی که امکان برگزاری نماز صبح را دارند ، باید توسط تابلوهای راهنما معرفی و به مردم بشناسانیم و از شهرداری رشت تقاضا داریم که نمازخانه های موجود در سطح پارک‌های شهر رشت را به منظور استفاده شهروندان و گردشگران آماده سازی کند.
  عضو شورای اسلامی شهر رشت به پخش یک کلیپ با مضمون تقاضای یک کودک هفت ساله از شهردار رشت اشاره کرد و گفت: حتی این کودک متوجه وجود مشکلات در پارک های شهر شده است اما شهردار رشت بی اطلاع و بی توجه است.
  وی با تاکید به اینکه با تبلیغات ،شو و انیمیشن برای شهر کاری از پیش نمی رود افزود: علوی شهردار رشت در شرایطی ظاهرا نسبت به کلنگ احداث رینگ 90 متری اقدام کرده است که تنها اقدام مثبت در این باره ساخت انیمشین بوده است‌.
  عضو شورای اسلامی رشت با بیان اینکه شهردار رشت به دنبال انجام کارهای تبلیغاتی و زیر سوال بردن اعضای شورا است تصریح کرد : شهردار رشت با کلنگ زدن پروژه هایی در رشت قصد دارد به نحوی با اجرای نمایش های غیر واقعی این چنینی ، قهرمان سازی کند.
  عباس نژاد با اشاره به اینکه بنده را تهدید می کنند بیان کرد: شهردار می گوید من از این استیضاح این مرحله نیز عبور می کنم ، اما یقینا پاسخ عباس نژاد را می دهم که لازم است به وی بگویم که بنده از تهدیدها هراسی ندارم و اگر آبرویی دارم هم از لطف و عنایت و اعتماد شهروندان بوده و است و در دفاع از حق شهروندان سکوت نمی کنم .
 
منطقه پنج شهرداری رشت به حال خودش رها شده است
وی با اشاره به اینکه اگر شهردار رشت معتقد بود مدیر شهرداری منطقه پنج ضعیف بوده است باید مدیری قوی تر انتخاب می کرد اظهار کرد: اقدامات خوبی در شهرداری منطقه پنج در دست انجام بود اما در حال حاضر یکی از دوستان به بنده گفت به دلیل اینکه شهرداری منطقه پنج به حال خودش رها شده ، برای نظام در حال ایجاد هزینه است.
  عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه شهردار رشت در شرکت کودالی فردی را انتصاب کرده است که هیچ اطلاعی نسبت به این حوزه ندارد افزود: این اقدام گویا فقط از روی حب و بغض انجام شده است و شهردار رشت در برخی از جایگاه ها افرادی را انتخاب کرده است که انگیزه ای ندارند.
  عباس نژاد با تاکید به اینکه املاک مسیر سرگل که اخیرا به نمایش گذاشته شده است ، چند سال قبل خریداری شده بود بیان کرد: حدود یک سال از عملکرد شورای رشت سپری شده است و اینکه بعضی ها بگویند تازه در ابتدای سال هستیم قابل پذیرش نیست.
  وی با اشاره به اینکه مدیر یکی از سازمان های شهرداری رشت هفت میلیون تومان ماهیانه حقوق می گیرد تصریح کرد: کاهش دریافتی ها موجب بی انگیزگی در پرسنل شهرداری رشت شده است.
 
تاریخ:
1401/04/02
تعداد بازدید:
39
منبع:
نویسنده:
آدرس: شهر رشت ، خیابان سـعدی ، کوچه شهید فرقان بین ، شورای اسلامی شهر رشت
تلفن های تماس :  32260029  -  32260046  -  32260045 دورنگار:     32242420 
ساعات کاری: 7 صبح الی 14:30 بعدازظهر | دیدار مردمی همه هفته روزهای سه شنبه
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شورای اسلامی کلان شهر رشت می باشد.
Powered by DorsaPortal